woensdag, 14 oktober 2015 08:07

Hermes D.V.S. zoekt trainers voor F en Smurfen

Het 6e F-team is gestart. En de Smurfen groeien, groeien en groeien... Voor de jeugd is het belangrijk dat de Smurfen en F-jeugd blijven groeien. Onze spelers zijn onze ambassadeurs en zorgen ervoor dat de Smurfen en F-jes nog verder gaan groeien.

OPROEP: trainers voor F en Smurfen nodig
De groei van de jeugd betekent dat we extra begeleiders nodig hebben bij de trainingen!

Zet jij je een uurtje per week in voor de jeugd van Hermes? Ben je nu jeugdspeler of zaterdag/zondagspeler? Ben je ouder/grootouder? Iedereen die zin heeft, kan helpen! Zodra er meer hulp beschikbaar is, kan er ook per toerbeurt training gegeven worden.

- F-training: maandag en woensdag 17.00-18.00 uur.
- Smurfen-training: woensdag 16.00-17.00 uur.

Meld je aan

Ben jij de trainer die onze jeugd met plezier wil leren voetballen? Neem dan contact op met hoofdtrainer Paulo Leite (06-24833063) of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We rekenen op jullie inzet!

Hermes D.V.S. zoekt trainers voor F en Smurfen

Advertentie

nieuwsbrief catnieuws